5 دلیل برای خرید سامسونگ گلکسی اس 8 در مقابل آیفون 7

اخبار 1396/01/28 985
5 دلیل برای خرید سامسونگ گلکسی اس 8 در مقابل  آیفون 7

سامسونگ گوشی جدیدش را منتشر کرد و موجب شگفتی و انفجار بازار موبایل شد. اما در این بازار و نبرد سالانه گوشی های هوشمند، سوال این است کدام یک بیشتر می ارزد: ایفون 7 یا گلکسی اس 8؟

در اینجا 5 ویژگی را به تفکیک ارائه می کنیم که نشان می دهد گلکسی اس 8 سامسونگ در این نبرد پیروز است.


Bixby

5 دلیل برای خرید سامسونگ گلکسی اس 8 در مقابل  آیفون 7

سامسونگ به ابزار هوش مصنوعی مسلط است که قبلا نیز قول آنرا داده بود.

این سیستم مثل برنامه siri اپل یا دیگر برنامه های هوش مصنوعی موبایلی در گوشی های رقیب نیست بلکه اهداف این برنامه ها در حدی متفاوت است که انگیزه شما را تحریک کند.

برعکس Siri، Bixby مانند یک پایه دانشی برای تمام سوالات شما عمل نمی کند (اگرچه گاهی میخواهد این کار را انجام دهد اما به خوبی نمی تواند)، اما یک دست کمکی برای کارهای درونی گوشی به شمار می رود. برای نمونه، شما می توانید از برنامه Bixby بخواهید که بدون اینکه از برنامه گالری خارج شوید، عکسی را که به آن نگاه می کنید  به یکی از دوستانتان بفرستد.

این دستیار به صورت مفهومی چیزی را که شما بر روی گوشی انجام می دهید و برنامه هایی را که شما باز می کنید را می فهمد و به شما پیشنهاد کمک می کند هم به شما کمک می کند کارکردی که می خواهید را پیدا کنید و هم از کارهای شما trend  یا روندهایی را تهیه می کند که بعدا به کارتان می آید.

این کار را با ویژگی دوربین bixby به شما نشان می دهیم. عکسبرداری از نشان ها اختصاصی به قول سامسونگ، می تواند اطلاعات بیشتری را در مورد این نشان به شما بگوید. بنابراین اگر می خواهید بدانید کجا می توانید محصولی را که می خواهید بخرید یا می خواهید بدانید به آن محصول چه می گویند، با یک عکس می توانید این اطلاعات را به دست آورید.

این ویژگی که به آن دستیار گوشی گفته می شود از ویژگی بار بیش از حد یا overload که بیشتر گوشی ها از آن رنج می برد را به وجود نمی آورد. ویژگی های جدید و مفاهیم  طراحی رابط کاربر ever-shifting به معنای ایده های نرم افزاری خیلی خوبی است که کاملا بدون استفاده می مانند. این دستیار به شما کمک می کند که این برنامه ها را کشف کنید و درجایی که شما نیاز دارید از آن استفاده کنید .


این گوشی، بیش از یک تلفن است.

5 دلیل برای خرید سامسونگ گلکسی اس 8 در مقابل  آیفون 7

قابلیت های کامپیوتری S8 را نمی توان ابتدا از آن استنباط کرد. اما وقتی که رابط این گوشی به DeX docking station – که یک موس و کیبرد همراه گوشی است متصل شود، گوشی را به یک کروم بوک  خیلی قوی تبدیل می کند. همراهی این ویژگی با VMware به این معناست که ماشین مجازی ویندوز را ساپورت می کند و از نظر کارکردی، امکانات بیشتری را در مورد کاربردهایی که به ویندوز مربوط هستند به ما می دهد.

منصفانه است که مفید بودن این ویژگی توسط مشتری معمولی، به چالش کشیده شود.  اما این ویژگی با دسترسی از راه دوری که به کامپیوتر اصلی شما می تواند داشته باشد و یا حتی سرعت آن در تایپ یک سند رسمی با گوشی شما برای کاربرانی که در عرصه کسب و کار هستند، مفید است.


داشتن قاب همسان با ایفون 7 و صفحه نمایش بزرگتر

5 دلیل برای خرید سامسونگ گلکسی اس 8 در مقابل  آیفون 7

سامسونگ دقیقا از نحوه طراحی ایفون 7 الهام گرفته است و این شباهت به اندازه ای است که ممکن است شما s8 را با محصولات اپل اشتباه بگیرید.

اما فرقی که بین این محصول و آیفون وجود دارد، صفحه نمایشی است که سامسونگ به آن صفحه نمایش بی کران می گوید. این گوشی باریک ترین گوشی و بزرگترین گوشی از نظر سایز صفحه نمایش در سال 2017 است که این شرکت کره ای درست کرده است.


از نظر سایز، گوشی ایفون 7 65.6 درصد نرخ صفحه نمایش به بدنه را دارد اما s8 سامسونگ دارای 83.6 درصد صفحه به بدنه می باشد. در مورد ابعاد این صفحه هم این دو گوشی قابل مقایسه با هم نیستند:

ابعاد ایفون 7: 138.3 x 67.1 x 7.1 mm

ابعاد گلکسی اس 8: 148.9 x 68.1 x 8 mm

حافظه micro SD

5 دلیل برای خرید سامسونگ گلکسی اس 8 در مقابل  آیفون 7


سامسونگ یک اختلافی در میان حافظه داخلی و خارجی گوشی s7 سامسونگ از نظر سرعت خواندن و نوشتن بر روی آنها پیدا کرد که  این یک باگ سخت افزاری به حساب می آمد.  بنابراین باید این را به یاد داشت که حافظه قابل مصرف، نباید به کارایی آسیب برساند.

گوشی s8 دارای حافظه اضافی 256 گیگابایت می باشد علاوه بر 64 گیگابایت حافظه داخلی گوشی در حالی که حداکثر حافظه قابل استفاده از آیفون 7، 256 گیگابایت می باشد.

 


آگهی های مرتبط نیازپرداز