ده فیلتر روغن موتور برتر سال 2017

اخبار 1396/07/13 938
ده فیلتر روغن موتور برتر سال 2017

چه در موتور گازوئیلی چه در موتور دیزلی، خودروهای کوچک یا وسایل نقلیه سنگین، انتخاب بهترین فیلتر روغن همواره از اهمیت بالایی برخوردار است. این وسیله ی ساده به تصفیه ی روغن کمک می کند بطوری که با به حرکت در آمدن روغن از کارتر روغن به سمت موتور، موجب پاکسازی هر نوع آلودگی، دوده، سنگ ریزه، براده های آهن، آلاینده ها و دیگرموارد آسیب زننده به قسمت های داخلی موتور، می شوند.

یک فیلتر مرغوب از یک غلاف خارجی سخت ساخته شده و به راحتی اجازه ی فرو رفتگی و ترک خوردگی را در برابر برخورد با اشیاء دیگر نخواهد داد و نیز دارای یک صافی با کیفیت داخلی است که قابلیت به دام انداختن هرگونه آلودگی و آلاینده ای را دارد. علاوه بر آن، این فیلتر دارای یک طراحی مناسب به منظور تسهیل در درآوردن و جا انداختن برای بررسی و کسب اطمینان از عدم وجود روزنه در آن است.

ده فیلتر روغن موتور برتر سال 2016

فیلتر روغن خودرو می تواند تا حدی موجب تفاوت شود که موتور خودرو تا چند دهه به خوبی کار کند. به همین علت شما باید اقدام به خرید یک جنس باکیفیت کنید، در اینجا ما به معرفی بهترین فیلترهای روغن خودرو می پردازیم.

 

  • 10. Wix, 51522 Spin-On Lube Filter
  • 9. K&N, HP-1003 Performance Wrench-Off Oil Filter
  • 8. Motorcraft, FL1A Oil Filter
  • 7. K&N, PS-1010 Pro Series Oil Filter
  • 6. Motorcraft, FL2016 Oil Filter
  • 5. Mann-Filter, W 719/45 Spin-on Oil Filter
  • 4. Toyota, 90915-YZZF1 Oil Filter
  • 3. K&N, PS-7000 Pro Series Oil Filter
  • 2. Bosch, 3330 Premium FILTECH Oil Filter
  • 1. Mobil 1, M1-102 Extended Performance Oil Filter


10. Wix, 51522 Spin-On Lube Filter

ده فیلتر روغن موتور برتر سال 2017
با استفاده از فیلتر روغن Spin on wix oil  کارکرد داخلی موتور خودروی خود را بهینه و ایمن کنید. این فیلتر متشکل از یک واشر چرمی، لوله ی مرکزی، صفحه و یک مجرای داخلی است و قابلیت نصب شدن در انواع مختلف موتورهای موجود در بازار را دارد.

پوشش این فیلتر به شکل کاغذ پلیسه دار است که قابلیت غربال کردن هرگونه آلودگی را دارد، هرچند در مقایسه با محصولات مشابه قیمت آن اندکی بیشتر است.

9. K&N, HP-1003 Performance Wrench-Off Oil Filter

ده فیلتر روغن موتور برتر سال 2017

شرکت K&N در میان برجسته ترین و کارآمدترین فیلترهای روغن موجود در بازار است. این فیلترها محصول سال ها تجربه شرکت تولید کننده ی آن در طراحی فیلترها برای مسابقات ماشین سواری$ و موتورهای بسیار کارآمد است.


8. Motorcraft, FL1A Oil Filter

ده فیلتر روغن موتور برتر سال 2017

فیلتر روغن Motorcraft با قابلیت پاکسازی هرنوع آلاینده ای، به طولانی شدن عمر موتور خودروی شما کمک می کند. صفحات با کیفیت گرد و غبار و شن و ماسه و بیشتر را در به دام می اندازد.

همچنین، دریچه های آن با داشتن فشار دائمی از اعضا و بافت های داخلی فیلتر مراقبت می کند.  این فیلتر روغن مناسب ترین نوع برای موتور خودروهای شرکت فورد، مرکوری و لینکلن است.


7. K&N, PS-1010 Pro Series Oil Filter

ده فیلتر روغن موتور برتر سال 2017

یک فیلتر روغن حرفه ای است که برای انواع مختلف خودروها طراحی شده است و مناسب روغن های قدیمی ترکیب شده و همچنین دارای یک قوطی سخت و محکم است که محل یک صافی با جریان زیاد $ به منظور بهینه سازی عملکرد آن برای طولانی کردن عمر موتور خودروی شماست. طراحی پلیسه دار آن نصب و درآوردن آن را بسیار راحت کرده است.


6. Motorcraft, FL2016 Oil Filter

ده فیلتر روغن موتور برتر سال 2017

این فیلتر از اثر الاینده های موجود در سوخت، روغن، دود و دیگر عوامل آلوده کننده، جلوگیری می کند. با تکیه بر یک عنصر بسیار کارآمد به کار خود ادامه می دهد که گفته شده است در 99% مواقع بهترین کارایی را ارائه می کند و حتی پس از طی کردن کیلومترهای زیادی باز هم میزان بازدهی آن قابل قبول است. این فیلتر هم برای روغن های قدیمی مناسب است و همچنین با روغن های امروزی نیز سازگاری دارد.


5. Mann-Filter, W 719/45 Spin-on Oil Filter

ده فیلتر روغن موتور برتر سال 2017

برای موتورهای کارآمد طراحی شده است، فیلتر روغن W 719-45  از شرکت MAN روغن ورودی به موتور را از هرگونه آلاینده ای پاک می کند. این فیلتر شامل یک قوطی ساخته شده از یک فلز با کیفیت است که مقاومت در برابر تغییر شکل، در مقابل زنگ زدگی و نیز عدم باز شدن ساده ی سوراخ ها، از ویژگی های آن است.

 

4. Toyota, 90915-YZZF1 Oil Filter

ده فیلتر روغن موتور برتر سال 2017

لذت بردن کامل و کارایی پایدار و دراز مدت در ماشین شما با استفاده از یک فیلتر روغن مرغوب میسر می شود. تولید شده از یک پوشش صافی بسیار با کیفیت، این فیلتر روغن تمامی آلودگی ها را از بین می برد حال آنکه فشار صحیح روغن موتور را نگه می دارد.

دارای یک قوطی سخت است که اجازه ی آسیب رساندن یا پوسیدگی بوسیله ی سنگ ها، سنگریزه ها، آب و دیگر عوامل اسیب زا را نمی دهد.


3. K&N, PS-7000 Pro Series Oil Filter

ده فیلتر روغن موتور برتر سال 2017

بهبود کارایی موتور با نصب کردن این فیلترروغن خودرو را تجربه کنید. این فیلتر روغن قابلیت به کار انداختن هر دو نوع روغن های قدیمی و ترکیبی را دارد و نیز میتواند در انواع مختلف خودروها مورد استفاده قرار گیرد.

این فیلتر از یک ماده ی با کیفیت و مرغوب ساخته شده است بطوریکه حتی ریزترین ذرات را هم به دام می اندازد و از صحت تمیزی روغن ورودی به موتور خودروی شما اطمینان حاصل میکند.


2. Bosch, 3330 Premium FILTECH Oil Filter

ده فیلتر روغن موتور برتر سال 2017

این فیلتر با استفاده از تکنولوژی انحصاری و پیشرو پوشش  ساخته شده است که قابلیت تصفیه ی آلودگی بیشتری را در مقایسه با دیگر محصولات دارد.

 

 1.  Mobil 1, M1-102 Extended Performance Oil Filter

ده فیلتر روغن موتور برتر سال 2017

طراحی شده توسط شرکت روغن موبیل برای بکارگیری در انواع موتورها خواه  و خواه  (انواع توربو و سوپرشارژ)  محفظه ی فیلتر از یک استیل ساخته شده که مقاوم در برابر براده های آهن، تراوش، خوردگی و یا زنگ زدگی است. تکنولوژی بکار گرفته شده  در ساخت این فیلتر قابلیت محافظت از بیش از 99.6% آلاینده ها را دارد.