بهترین ژاکت های دوچرخه سواری زمستانی مردانه سال 2017

اخبار 1396/08/29 366
بهترین ژاکت های دوچرخه سواری زمستانی مردانه سال 2017

ما در این مطلب به بررسی ویژگی های مختلف ژاکت های دوچرخه سواری گوناگون پرداخته و 10 ژاکت برتر سال 2017 را به شما معرفی خواهیم کرد.

دوچرخه سواری در زمستان سرد لذت های خودش را دارد اما شما باید به خوبی خود را برای مقابله با هوای سرد آماده کنید. به احتمال زیاد شما همیشه بر روی قیمت تمرکز می کنید و یا به راحتی صرفاً در دسترس ترین محصول را انتخاب می کنید.

اگرچه شما ممکن است شانس بیاورید و یک محصول خوب نصیبتان شود، اما همیشه این احتمال وجود دارد که یک محصول نامناسب را خریداری کنید، به ویژه در دوره کنونی که همه نوع محصول با کیفیت های مختلف ارائه می شوند. این مطلب علاوه بر بررسی ویژگی های ضروری ژاکت های دوچرخه سواری مردان، 10 ژاکت برتر سال 2017 را رتبه بندی می کند.

 

یافتن ژاکت مناسب دوچرخه سواری زمستانی

انتخاب ژاکت یک مسئله است و انتخاب بهترین ژاکت مسئله دیگری است. برای داشتن بهترین گزینه شما باید به ویژگی های زیر توجه کنید:

  • اندازه: ژاکت بهتر است کاملاً اندازه شما بوده و زیاد بزرگ یا زیاد کوچک نباشد؛
  • دسترسی: پوشیدن و درآوردن ژاکت باید آسان و راحت باشد. ژاکت ها دارای یک زیپ بزرگ در جلو و از جنس کشسان هستند یا کاملاً جلو باز هستند؛
  • راحتی: ژاکت نباید احساس تنگ بودن یا گشاد بودن داشته باشد. آستر داخلی بهتر است نرم، لطیف بوده و از قابلیت جذب عرق بالایی برخوردار باشد.
  • گرما: طراحی و جنس ژاکت ها به گونه ای است که حتی در دماهای بسیار پایین نیز عایق خوبی در برابر سرما می باشند. جنس ژاکت باید ضد آب، بادگیر و عایق رطوبت باشد. با این وجود، باید کمی هوا را از خود عبور دهد تا از عرق کردن بیش از حد یا احساس خفگی و نفس تنگی جلوگیری کند.

ویژگی مهم دیگری که باید در انتخاب ژاکت مورد توجه قرار گیرند شامل: جنس، جیب ها، نوارهای درزگیری، هواکش های زیپ دار، وزن و ایمنی می باشند.

 

10. KwikSafety، ژاکت دوچرخه سواری مدل شب تاب با چراغ های LED

ژاکت KwikSafety از مواد بسیار سبک و قابل تنفس ساخته شده است و عایق خوبی در برابر سرما بوده و شما را در هنگام دوچرخه سواری در زمستان گرم نگه می دارد. این ژاکت در اندازه های گوناگون عرضه می شود تا برای بسیاری از افراد قابل استفاده باشد و همچنین می توان اندازه آن را به صورت دستی تنظیم کرد.

کلاه مخفی روی این ژاکت سر و قسمتی از صورت شما را از بادهای شدید، باران و سرما محافظت می کند. به غیر از دوچرخه سواری این ژاکت را می توان در هنگام پیاده روی، موتورسواری، دویدن، هاکی، ماهی گیری، کوهنوردی و طبیعت گردی و بسیاری از فعالیت های دیگر پوشید. از مزیت های اصلی این ژاکت می توان به چند کاربردی بودن، ایجاد گرمای مناسب، تناسب خوب با بدن و وزن سبک آن اشاره کرد.

 

9. Lixada، ژاکت دوچرخه سواری زمستانی مردانه

ژاکت مردانه Lixada که از پلی استر و اسپاندکس بافته شده، هم برای دوچرخه سواران تازه کار و هم حرفه ای مناسب است. این ژاکت جزو سبک ترین و نیز یکی از کاربردی ترین و راحت ترین ژاکت های موجود در بازار است. طرح و کیفیت بالای این ژاکت بر عایق بودن و قابلیت عبور دادن هوای آن می افزاید.

جنس نسبتاً کشسانی این ژاکت تناسب خوبی را ایجاد می کند و نیز در برابر آب و باد مقاوم است. این ژاکت دارای یک لبه سیلیکونی است تا از جمع شدگی و لغزش آن جلوگیری کند. این ژاکت به غیر از دوچرخه سواری برای مسابقات چندگانه نیز مناسب است. از مزایای قابل ذکر این ژاکت می توان به کیفیت بالا، بافت محکم، پارچه لطیف و پوشیدن ساده آن اشاره کرد.

 

8. ARSUXEO، ژاکت دوچرخه سواری پشمی زمستانی

وقتی صحبت از ژاکت های دوچرخه سواری زمستانی برتر مردانه است نمی شود به ژاکت ARSUXEO اشاره نکرد. این ژاکت خاص در میان محبوب ترین گزینه های انتخابی قرار دارد و به دلیل راحتی بالا، محافظت در برابر باد، گرما و پوشیدن آسان مورد تحسین قرار گرفته است.

این ژاکت از پارچه محکم اما سبک 14D ساخته شده تا در برابر باد، باران، پوشیدن مداوم و شرایط سخت مقاومت کند. این ژاکت دارای رنگ های قرمز، آبی و سبز است در حالی که نوارهای انعکاسی و لوگوی برند آن بر قابلیت دیده شدن و ایمنی آن می افزایند. این ژاکت انتخاب خوبی است زیرا بسیار راحت، خوش دوخت، با دوام و با کیفیت بوده و نیز قابلیت تبادل هوای خوبی دارد.

 

7. RockBros، ژاکت دوچرخه سواری پشمی بادگیر زمستانی

ژاکت دوچرخه سواری مردانه RockBros می تواند در هنگام ورزش، در مکان های رسمی، در حین دوچرخه سواری و اسب سواری و در فعالیت های دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

آستر پشمی این ژاکت عایق خوبی در برابر سرما ایجاد می کند، در حالی که دوخت سه بعدی آن نخ کش شدن آن را به حداقل رسانده و قابلیت عبور هوا را افزایش می دهد. پوشیدن این ژاکت بسیار آسان است و نیز دارای نوارهای بازتابنده برای بهتر دیده شدن دوچرخه سوار است. این ژاکت با داشتن 3 لایه کامپوزیتی بادگیر و ضد آب می باشد. نکات مثبت اصلی آن شامل راحتی زیاد، تناسب خوب با بدن، گرما و خوش بافت بودن است.

 

6. Arsuxeo، ژاکت دوچرخه سواری پشمی زمستانی مردانه

دوچرخه سواری در زمستان با ژاکت سیاه Arsuxeo رضایت بخش تر و لذت بخش تر است. این ژاکت برای دوچرخه سواران بی تجربه و با تجربه مناسب است و سادگی و راحت بودن پوشیدن آن تحسین برانگیز است.

این ژاکت از ترکیب پلی استر، پشم و اسپندکس ساخته شده که به آن قابلیت کشسانی داده و پوشیدن و درآوردن آن را آسان می کند. این ژاکت نسبتاً سبک است و از قابلیت تبادل هوای خوبی برخوردار است. اگرچه این ژاکت نسبتاً نازک است اما عایق و محافظت خوبی در برابر باد و آب ایجاد می کند. از نکات مثبت آن می توان به گرمای مناسب، راحتی، تناسب خوب، بادگیر بودن و ظاهر حرفه ای آن اشاره کرد.

 

5. Santic، ژاکت دوچرخه سواری زمستانی مردانه

ما به هر مردی که خواهان بهترین تجربه دوچرخه سواری در زمستان است ژاکت دوچرخه سواری Santic را توصیه می کنیم. این ژاکت از 80 درصد پلی استر و 20 درصد اسپندکس ساخته شده و دارای کشسانی مناسب بوده به طوری که پوشیدن آن را راحت می کند و با بدن اکثر مردم تناسب دارد.

این ژاکت دارای گیره های کشسان است که از بالا آمدن ژاکت جلوگیری می کند و نیز دارای نوارهای انعکاسی برای ایمنی بیشتر است. برای گرم ماندن و پوشش کمر در هنگام خم شدن، قسمت عقب این ژاکت کمی بلندتر از جلوی آن است. از مزایای اصلی این ژاکت می توان گرمای مناسب، راحتی زیاد، جیب های راحت و قیمت مناسب را نام برد.

 

4. Inbike، ژاکت دوچرخه سواری زمستانی بادگیر و گرم مردانه

دوچرخه سواری در سرمای زمستان با ژاکت Inbike دلپذیرتر می شود. این ژاکت شما را از باد و باران محافظت کرده و گرمای بدن شما را تامین می کند.

آستر پشمی لطیف این ژاکت دارای قابلیت های مناسب برای ایجاد گرما و حفظ آن می باشد. این ژاکت همچنین دارای یک لایه بافت نرم بسیار لطیف برای به حداقل رساندن احتمال عرق سوز شدن است و مانند ژاکت های برتر زمستانی دیگر سبک وزن بوده و قابلیت عبوردهی هوای مناسبی دارد. مزیت های اصلی این ژاکت شامل ضدآب بودن، بادگیر بودن، گرم بودن، راحتی و نگهداری آسان است.

 

3. Baleaf، ژاکت دوچرخه سواری آستین بلند زیپ دار مردانه

ژاکت دوچرخه سواری Baleaf به طور ویژه مخصوص مردانی است که در طول زمستان و فصول سرد به دوچرخه سواری می پردازند. این ژاکت دارای یک زیپ کامل برای پوشیدن و درآوردن راحت تر آن است.

پارچه با کیفیت آن عایق مناسبی در برابر باد و آب ایجاد می کند و از قابلیت عبوردهی هوای خوبی برخوردار است. این ویژگی راحتی و قابل اطمینان بودن آن را افزایش می دهد. این ژاکت دارای یک ماده انعکاسی در جلو و عقب است تا دوچرخه سوار در شرایط کم نور راحت تر دیده شود. حتی برای راحتی بیشتر پارچه رطوبت گیر این ژاکت به طور موثر عرق و هرگونه رطوبت را جذب می کند.

 

2. 4ucycling، ژاکت بادگیر تمام زیپ

ژاکت 4ucycling با داشتن طرح سه لایه برای شما راحتی ایجاد کرده و شما را در حین دوچرخه سواری در زمستان گرم نگه می دارد. همچنین آستر پشمی با کیفیت این ژاکت قابلیت عایق بودن آن را افزایش می دهد.

این ژاکت مردانه دارای پارچه کشسان است که پوشیدن آن را ساده می کند. این ژاکت به طور مناسب گرما را در خود نگهداری کرده و می تواند به صورت مداوم استفاده شود، همچنین مقاوم در برابر باد بوده و قابلیت تنفسی خوبی دارد. مزایای دیگر آن شامل سادگی پوشیدن و درآوردن، هماهنگ بودن با ارگونومیک بدن و تناسب مناسب با بدن است.

 

1. OUTON، ژاکت دوچرخه سواری مردانه

شما بهتر است بدون ژاکت OUTON به دوچرخه سواری در زمستان نپردازید. این ژاکت مردانه برای افراد در سنین، وزن ها و سایزهای مختلف طراحی شده است. این لباس به لطف طراحی کشسان آن تناسب مناسبی با بدن دارد. پارچه ضدآب آن از ورود آب و باد جلوگیری کرده و در بدن بسیار سبک می باشد.

قابلیت تنفسی بالای آن باعث می شود تا دوچرخه سوار عرق نکرده و احساس خفگی نکند، به ویژه در دوچرخه سواری شدید و پر فشار. مصرف کنندگان این ژاکت را به دلیل سبک وزن بودن، ضد آب و بادگیر بودن، گرمای مناسب و راحتی بالا انتخاب می کنند.

 

دوچرخه سواری در زمستان یک روش خوب برای غلبه بر سرما و رفع بی حوصلگی است. همچنین این ورزش شما را گرم می کند، تناسب اندام شما را حفظ کرده و در شما شادابی ایجاد می کند. اما با این وجود، شما بدون ژاکت مناسب نهایت رضایت را از دوچرخه سواری نخواهید داشت. در واقع، شما بدون پوشیدن ژاکت مناسب سلامتی خود را در معرض خطر قرارمی دهید زیرا ممکن است سرما بخورید یا بیماری های مرتبط با سرما گریبان گیر شما شود.

برای داشتن بهترین تجربه شما باید بهترین ژاکت را انتخاب کنید. ژاکت مناسب شما را گرم نگه داشته و شما در آن احساس راحتی خواهید داشت، پوشیدن و درآوردن آن آسان است و از مواد باکیفیت ساخته شده و ضدآب است. برای داشتن بهترین ژاکت شما می توانید یکی از این ژاکت های موجود در لیست بالا را انتخاب کنید.