ویزگی های جدید OnePlus 5T شگفت انگیزند، در این مطلب مروری بر بهترین ویژگی های OnePlus 5T در سال 2017 داریم.

با توجه به این که تلویزیون های جدید روز به روز باریک تر می شوند امکان تعبیه یک سیستم صوتی با کیفیت در آنها پایین می آید. اینجاست که برای کسانی که به صدای با کیفیت تلویزیون خود اهمیت می دهند نیاز به یک سیستم صوتی جانبی احساس می شود. ساند بارها می توانند این نیاز را برطرف کنند. ما در این مطلب به بررسی ساند بارها می پردازیم.

بهترین مخلوط کن را بر اساس نیازتان پیدا کنید.

انتخاب یک شوینده ی نامناسب برای شست و شوی اتومبیلتان ممکن است نتیجه ای برعکس در براق کردن و درخشش ماشین شما داشته باشد. همچنین این انتخاب اشتباه ممکن است منجر به خراب شدن و ایجاد نقص هایی در رنگ ماشین شما شود. مایع شوینده یا همان شامپوی ماشین شویی ماشین را بسیار سریع تر از دیگر مواد شوینده ی مورد استفاده برای شست و شو، ماشین شما را تمیز و براق می کند. همچنین پس از خشک شدن هیچ لکه و ردی از آب بر روی بدنه ی ماشین مشاهده نخواهید کرد و حتی محافظت بهتری از رنگ بدنه به عمل می آورد.

برای خیلی از ما، روزمان شروع نمی‌شود مگر با خوردن آن اولین فنجان قهوه‌ی داغ، پس داشتن یک قهوه‌ساز خوب در اولویت قراردارد.

انتخاب یک مایکروفر مناسب می تواند به شدت چالش برانگیز باشد به ویژه امروزه که شما همواره با انتخاب های زیادی برای خرید محصولات خود روبرو هستید. یک واقعیت غیر قابل انکار این است که این وسیله ی آشپزخانه امروزه به یکی از ملزومات ضروری بسیاری از مردم بدل شده است. کسانی که به وقت اهمیت می دهند و خواستار صرف زمان کوتاهتری به منظور گرم کردن نوشیدنی، اسنک، شیرینی و ... هستند.

ژنراتور (الکتریکی) وسیله ای است که انرژی مکانیکی یا شیمیایی را بدل به انرژی الکتریکی می سازد. ژنراتور می تواند الکتریسیته را هم برای کاربردهای بلند مدت و هم کوتاه مدت تولید کند. هرچند پیدا کردن ژنراتور کار مشکلی نیست، اما قطعا اینگونه نیست که هر نوع ژنراتوری بدرد کار شما بخورد. برخی ژنراتور ها خیلی پر سر و صدا هستند، برخی خیلی سنگین بوده و حرکت دادنشان به این طرف و آن طرف مشکل می باشد، درحالیکه برخی دیگر بخصوص در سرما به سختی روشن می شوند.

ما در این مطلب به بررسی ویژگی های مختلف ژاکت های دوچرخه سواری گوناگون پرداخته و 10 ژاکت برتر سال 2017 را به شما معرفی خواهیم کرد.

جواهرات و زیورآلات جزو با ارزش ترین دارایی های هر فرد محسوب می شوند. به همین دلیل نحوه نگهداری از آنها نیز باید بسیار مورد توجه قرار گیرد. ما در این مطلب 10 جعبه جواهر برتر سال 2017 را مورد بررسی قرار می دهیم.

درحالیکه پوتین های (بوت) مردانه در انواع شکل ها، برندها، اندازه ها و طراحی ها عرضه می شوند، انتخاب بهترین گزینه از میان این انبوه از پوتین های متفاوت ممکن است کاری بسیار دشوار باشد.