10 شامپوی شست و شوی ماشین سال 2017

نویسنده: آرش علیمحمدی 1396/10/03 487
10 شامپوی شست و شوی ماشین سال 2017

انتخاب یک شوینده ی نامناسب برای شست و شوی اتومبیلتان ممکن است نتیجه ای برعکس در براق کردن و درخشش ماشین شما داشته باشد. همچنین این انتخاب اشتباه ممکن است منجر به خراب شدن و ایجاد نقص هایی در رنگ ماشین شما شود. مایع شوینده یا همان شامپوی ماشین شویی ماشین را بسیار سریع تر از دیگر مواد شوینده ی مورد استفاده برای شست و شو، ماشین شما را تمیز و براق می کند. همچنین پس از خشک شدن هیچ لکه و ردی از آب بر روی بدنه ی ماشین مشاهده نخواهید کرد و حتی محافظت بهتری از رنگ بدنه به عمل می آورد.

 

ویژگی هایی که به هنگام جستجو برای یک شامپوی مناسب باید به آن ها توجه داشته باشیم:

  • استفاده ی آسان: یک شامپوی ماشین شویی خوب باید شست وشوی راحتی را برای شما به ارمغان بیاورد و به هنگام خشک کردن هیچ دردسری برای شما به وجود نیاورد.
  • محافظت: علاوه بر اینکه باید ماشین شما را تمیز و براق کند، یک شامپوی مناسب همچنین از رنگ بدنه ی اتومبیلتان باید در برابر باران، گرد و خاک و عناصر دیگر محافظت کند. با استفاده از چنین شامپویی، اتومبیل شما برای مدتی طولانی تر تمیز و براق میماند که این موضوع به دلیل وجود خاصیت واکسی بودن این شامپو ها است.
  • قیمت: بهترین شامپو لزوماً دارای بالاترین قیمت در میان تمام شامپو ها را ندارد و قیمت های پایین نیز به هیچ عنوان به معنای بی کیفیت بودن محصولات نیستند.

 

 

بهترین شامپو های شست و شوی ماشین سال 2017 میلادی

این یک امر ضروری است که پیش از انجام خریدهایمان بر روی یک سری از نکات مهم فکر کنیم. از این رو ما برای شما فهرستی 10 تایی از بهترین شامپوهای موجود در سال 2017 را در اینجا فراهم اورده ایم.

 

10. مایع ماشین شویی و واکس برت جکسون

10 شامپوی شست و شوی ماشین سال 2017

این شامپوی ماشین‌شویی تولید شده توسط برت جکسون به شکلی فشرده شده عرضه می شود و در هر بار شست و شو شما تنها نیاز به مقدار خیلی کمی از شامپو دارید تا کار خود را انجام دهید. این شامپو در یک بطری به بازار عرضه شده و برای استفاده های خانگی و حتی کاری و تجاری بسیار مناسب است.

با ترکیبی از روان کننده های ویژه، پاک کننده های زیست تخریب پذیر و پلیمرهای آبگرم، شامپو به راحتی می تواند رطوبت، خاک، روغن، لکه های حشرات را از بین ببرد. همچنین ماشین شما را به زیبایی هرچه تمام تر برق انداخته و تمیز می کند.

 

9. شامپوی ماشین شویی فشرده ی سوناکس

10 شامپوی شست و شوی ماشین سال 2017

شامپوی ماشین شویی سوناکس به صورت فشرده و در اندازه های یک لیتری به بازار عرضه می شوند. فرمول فسفات آزاد در از بین بردن کثیف و خاکستری سخت بدون آسیب رساندن به سطح ظریف و یا سلب کردن موم یا لایه محافظتی موثر است.

این شامپوی شستشوی ماشین ذرات خاک و قطرات روغن را با استفاده از سورفکتانت های آنیونی ویژه داخل محلول، جذب و حل می کند. این محصول به بهترین شکل ماشین شما را پاک، براق، درخشان و همچنین از خاک، غبار و لکه ها محافظت می کند.

 

 

8. شامپوی ماشین شویی کویان کلین

10 شامپوی شست و شوی ماشین سال 2017

شامپوی اتومبیل کویان کلین با ترکیباتی تازه به بازار عرضه شده است که اتومبیل شما را تمیز، عاری از هرگونه لکه و براق به شما تحویل می دهد. در یک بطری 16 اونسی بسته بندی شده و قدرت از بین بردن و نفوذ به هرگونه جرم، کثیفی و روغن را داشته و تمام این کارها را بدون کوچکترین تلاش بیش از حدی برای شما انجام می دهد و این کار را بدون رساندن هر آسیبی به انجام می رساند.

این محلول را می توان به صورت دستی یا با استفاده از ماشین های شوینده استفاده کرد و ترکیبات آن شامل هیچ مواد و عناصری که برای محیط زیست مضر باشند، نمی شود.

 

7. شامپوی ماشین شوی گرین کلین

10 شامپوی شست و شوی ماشین سال 2017

 

این شامپوی خودرو از شرکت گرین کلین یکی از بلند مرتبه ترین محلولهای موجود در میان محلول های دوستدار محیط زیست است که امروزه در بازار وجود دارند. از مواد طبیعی و گیاهی مانند گلیسیرین های گیاهی ساخته شده است که این محلول را به یکی از خالص ترین محلول ها موجود تبدیل می کند. با این حال چیزی از قدرت جرم زدایی و پاکیزگی آن کم نکرده است.

 

این شوینده که در ایالات متحده آمریکا ساخته و تولید شده است، حاوی هیچگونه ترکیبات آلی فراری مانند الکل یا دیگر عناصر مضر نیست. بسته بندی شده در یک بطری که به راحتی در دست قرار گرفته و برای شست و شو های متعددی می توان از آن استفاده کرد.

 

6. شامپوی ماشین شویی زیمول Z530

10 شامپوی شست و شوی ماشین سال 2017

پاک کردن اتومبیلتان از جرم های جاده، لکه های به جا مانده از حشرات، کثیفی ها و لکه ها با استفاده از این شامپوی ساخته شده توسط زیمول به یکی از ساده ترین کارها تبدیل خواهد شد. این محصول 48 اونسی با استفاده از ترکیبات طبیعی و مواد دوستدار محیط زیست ساخته شده و از این موضوع اطمینان حاصل می کند که هیچ لکه، کثیفی و جرمی را بر روی بدنه اتومبیل شما باقی نمی گذارد.

این محلول به هنگام استفاده شدن یک کف بسیار غلیظ تولید می کند که با استفاده از آب یا دستمال به راحتی پاک شده و هیچ ردی از لکه های آب یا کف بر سطح بدنه اتومبیلتان باقی نمی گذارد.

 

5. شامپوی دیپ کریستال از مگیار

10 شامپوی شست و شوی ماشین سال 2017

 

شامپوی ماشین شویی دیپ کریستال که ساخته ی کمپانی مگیار است، در یک بسته بندی دسته دار 64 اونسی به بازار عرضه می شود که این محصول را برای استفاده های شخصی و تجاری در کارواش ها به شامپویی ایده آل تبدیل می کند. این شامپو هم دارای ترکیبات خاص خود بوده که به شما را از شر تمام لکه های اعم از لکه ی باقی مانده ی حشرات، روغن یا جرم ها بر سطح بدنه اتومبیل باقی نمی گذارد.

 

ترکیبات ضدخش و با دوام این محلول رنگ بدنه را بیشتر از پیش برای شما براق و زیبا می کند.

 

4. شامپوی ماشین شویی مکسی سادز 2 از کمپانی کمیکال گایز

10 شامپوی شست و شوی ماشین سال 2017

شامپوی ماشین شویی مکسی سادز از کمپانی کمیکال گایز دارای عصاره ی معطر ساز گیلاس بوده و در یک بسته بندی دسته دار 128 اونسی به بازار عرضه می شود. این محلول همه کاره‌ی ماشین شو با به وجود آوردن یک کف، تمام لکه‌های روغن، گرد و غبار، کثیفی ها و باقی مانده ی حشرات را از بدنه ی اتومبیل شما به راحتی هرچه تمام تر از بین خواهد برد.

علاوه بر استفاده در زیر نور افتاب، از این شوینده می توان در محیط های مرطوب نیز استفاده کرد و شایان ذکر است که پس از خشک شدن هیچ ردی از لکه های آب یا کف بر روی سطح بدنه ی اتومبیل باقی نخواهد گذاشت.

 

3. شامپوی ماشین شویی مستر پینک از کمپانی کمیکال گایز

10 شامپوی شست و شوی ماشین سال 2017

وقتیکه بحث به شامپوهای با کیفیت و بهترین شوینده ها می رسد، نام کمپانی کمیکال گایز به هیچ عنوان نا آشنا نیست. برند پینک بنا به تاثیرگذارای بسیار بالای خود، قدرت جرم زدایی قوی و قابلیت خشک شدن سریع خود شناخته شده است. این محلول حاوی پلیمر های ویژه ای بوده که به هنگام استفاده شدن با تولید کف تمام لکه ها و کثیفی ها را از سطح بدنه ی اتومبیل زدوده و این درحالی است که با رنگ بدنه ی ماشین به نرم ترین و بی خطر ترین شکل رفتار می کند.

 

این محلول که با نام مستر پینک شناخته شده است با وجود قدرتی که در پاک کنندگی و سرعتی که در خشک شدن دارد، هیچ ردی از خود یا هرگونه لکه و کثیفی را بر روی بدنه ماشین بر جا نمی گذارد.

 

2. شامپوی ماشین شویی تیرنووا

10 شامپوی شست و شوی ماشین سال 2017

شوینده ی تیرنووا یک شامپوی ماشین شویی است که در یک بطری 18 اونسی به بازار عرضه  می شود. این محلول حاوی ترکیباتی است که ماشین شما را عاری از هرگونه کثیفی و لکه به شما تحویل می دهد و همچنین با استفاده از شوینده رنگ بدنه ی اتومبیلتان درخشان و زیباتر از همیشه خواهد بود.

یک بطری برای شست و شو های متعدد کافی بوده و به هنگام استفاده هیچ آسیبی به بدنه یا رنگ اتومبیل شما نمی رساند. همچنین استفاده از آن برای شستن اتومبیل هایی که دارای درزگیر یا روکش هستند نیز مناسب است.

 

1. شامپوی ماشین شوی گولد کلاس از کمپانی مگیار

10 شامپوی شست و شوی ماشین سال 2017

شامپوی ماشین شوی گولد کلاس از کمپانی مگیار جایگاه نخست در فهرست ده تایی ما را از آن خود کرده است. این محصول در بری 64 اونسی به بازار عرضه می شود و به هنگام استفاده از آن به منظور انجام شست و شوی اتومبیل، کفی بسیار قوی تولید می کند و به واسطه ی آن شما را از شر تمام لکه ها و کثیفی های موجود روی بدنه اتومبیلتان خلاص می کند.

برای پاکسازی و از بین بردن باقی مانده ها، گرد و غبار، کثیفی و لکه ها و همچنین افزایش درخشندگی مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین برای استفاده بر روی سطوح بدنه هایی که واکس یا پولیش کشیده شده اند نیز بسیار گزینه ی مناسبی است. شدیداً توصیه می شود تا پس از استفاده از این شوینده اتومبیل خود را با یک حوله ی مخصوص خشک کنید چرا که پس از خشک شدن ممکن است رد اب بر روی بدنه اتومبیل باقی بماند.

 

برای شستن اتومبیلتان، شما هیچ نیازی به تلاش و زمان زیاد ندارید. شما نباید با انتخاب و استفاده از محصولات شوینده ی نامناسب رنگ و بدنه اتومبیل خود را در معرض آسیب دیدن قرار دهید. شما کماکان قادر هستید تا بدون استفاده از مقدار زیادی آب و یا حوله یا دستمال های شست و شو، کاری کنید تا بدنه اتومبیلتان حسابی بدرخشد.

تمام چیزی که شما نیاز دارید استفاده از یک شامپوی ماشین شویی با کیفیت است که در فهرست بالا ما 10 مورد را به شما معرفی کرده ایم. کار کردن با آنها بسیار راحت است، تمام آنها دوستدار محیط زیست هستند و مهمترین نکته اینکه به بدنه یا رنگ اتومبیلتان هیچ آسیبی نمی رسانند و پس از خشک شدن نه ردی از خود و نه ردی از لکه های آب باقی می گذارند. علاوه بر تمام این تفاسیر، این محصولات مناسب برای استفاده در خانه و در محیط های تجاری و کاری هستند.