چگونه بهترین فن آوری لیزر رفع موهای زائد خود را برای شروع کسب و کار انتخاب کنیم؟

نویسنده: مصطفی لطیفی پور 1399/11/07 106
چگونه بهترین فن آوری لیزر رفع موهای زائد خود را برای شروع کسب و کار انتخاب کنیم؟

چگونه می توانید کسب و کار لیزر رفع موهای زائد خود را توسعه دهید؟


لیزر موهای زائد گسترده ترین روش زیبایی است. طی 5 تا10 سال گذشته بازار این کسب و کار، با تحول تکنولوژی و کاهش قیمت مصرف کننده و همچنین با ورود تعداد بیشتری از ارائه دهندگان این کسب و کار به بازار ، تغییرات سریعی داشته است. برای بسیاری از کلینیک هایی که دارای فناوری با پیشرفت کند و قدیمی و هزینه های عملیاتی بالا هستند ، رقابت دشوار است ، بنابراین آنها یا شاهد کاهش حجم درخواست مشتریان هستند و یا تصمیم می گیرند که بر روی روش هایی با حاشیه سود بالاتری  تمرکز کنند. این تغییرات می تواند به عنوان یک فرصت تلقی شود. با ارزان تر شدن و به طبع، در دسترس قرار گرفتن این تکنولوژی برای عده ی بیشتر از افراد، این کسب و کار در حال ورود به جمع بازار های عمومی و بزرگ می باشد.

شما می توانید کسب و کار خود را در وبسایت نیازپرداز  به اشتراک بگذارید و به صورت رایگان و دائمی آگهی خود را درج نمایید تا مشتریان خود را افزایش دهید.

 

چگونه بهترین فن آوری را انتخاب کنیم؟؟


در بازار، لیزر های فراوانی با قیمت های مختلف وجود دارد و این تفاوت قیمت برای کلینیک ها بسیار گیج کننده است. در انتخاب لیزر مناسب، اساسا چهار فاکتور وجود دارد که شما باید در جست و جوی آنها باشید تا بتوانید در بازار لیزر رفع موهای زائد سودآوری داشته باشید.


قدرت:  برای یک اثر گذاری پایدار، شما به قدرت بالایی نیاز دارید تا بتوانید پایه فولیکول را تا دمای 70 درجه گرم کنید، زیرا این میزان از گرما می تواند مو را از بین ببرد. برای این کار شما حداقل به 1800 وات انرژی احتیاج دارید، اما هرچه میزان انرژی بیشتر باشد نتیجه حاصله بهتر می باشد.
مدت زمان پالس ( شات ) :  یک پالس بسیار کوتاه نتایج بهتری را به همراه دارد ، به خصوص به هنگام کار کردن با موهای ریزتر و روشن تر ، همچنین این امر باعث احساس راحتی بیشتر مراجعه کننده در طول درمان می شود. برای رسیدن به مدت زمان پالس بسیار کوتاه شما به یک دستگاه لیزر بسیار قدرتمند نیاز دارید.
طول موج:  طول موجی را انتخاب کنید که حداکثر جذب در ملانین یا بافت اطراف آن داشته تا گرما را به ریشه ی مو برساند. حداکثر جذب ملانین در حدود 755-800 نانومتر ​​است، بنابراین 755 نانومتر (الکساندرایت) یا 810نانومتر (دیود) استاندارد های طلایی هستند.  طول موج 755 نانومتر به انواع پوست های روشن تر محدود می شود ،  در حالی که دیود برای انواع پوست مناسب است (به شرطی که از خنک کننده و طول زمان پالس خوبی برخوردار باشید).
خنک سازی:  توانایی خنک سازی سطح پوست در هنگام عملیات حذف مو، به تکنولوژی پیشرفته ای نیاز دارد. امری که به طور تعجب برانگیزی، تعداد انگشت شماری از سازندگان قادر به تولید می باشند. با خنک نگه داشتن مداوم سطح پوست ، از پوست حفاظت شده و امکان این را فراهم می سازد که با کمترین احساس ناراحتی انتقال قدرت زیاد به فولیکول صورت گیرد.

بهبود لیزر بعد از چند ماه

 

منبع: وبسایت https://www.cosmeditech.com/how-to-maximise-your-laser-hair-removal-business/

برچسب ها: لیزر پوست