سلامت و زیبائی

مطالب و مقالات سلامت و زیبائی

سلامتی و زیبایی دو مورد از مهمترین مسائل زندگی هر انسانی است. سلامتی بزرگترین موهبت است، با این حال گاهی افراد چنان در کار و روزمرگی خود غرق می شوند که سلامت خود را فراموش می کنند. در این بخش از مجله نیازپرداز، مقالات مفیدی در مورد سلامت و زیبایی و اهمیت آن ها برای شما تهیه شده است.

۱۱ مطلب
مصطفی لطیفی پور

چگونه بهترین فن آوری لیزر رفع موهای زائد خود را برای شروع کسب و کار انتخاب کنیم؟

چگونه می توانید کسب و کار لیزر رفع موهای زائد خود را توسعه دهید؟

تفاوت بین روش های لیزر IPL و دیود (Diode) جهت از بین بردن موهای زائد

تفاوت بین روش های لیزر IPL و دیود (Diode) جهت از بین بردن موهای زائد

ارتباط فصل مورد علاقه با شخصیت اشخاص چیست؟

معمولا برای اکثر ماها فصلی وجود دارد که از بقیه فصل ها بیشتر آن ها را دوست داریم، فصل مورد علاقه بعضی ها می تواند زمستان باشد و روزهای سرد ب..

7 فایده کفش طبی (ارتوپدی)

امروزه می توان کفش های طبی را در سبک های شیک هم پیدا کرد. به این ترتیب هیچ عذری برای عدم مراقبت کافی از پاهای خود ندارید! در نتیجه، هفت فای..

علم ارتوپدی چیست؟

علم ارتوپد یکی از شاخه های تخصصی علم پزشکی بوده که توجه آن بر تشخیص، اصلاح، پیشگیری و معالجه ی بیمارانی که به نافرمی اسکلت، اختلالات استخوان..

فهرست ده تایی بهترین برس های صاف کننده مو در سال 2017

آیا هر روز برای صاف کردن موهای موج دار و ژولیده ی خود به مشکل برمیخورید؟ یا اینکه بخاطر استفاده از مو صاف کن های بی کیفیت دائماً موهای خود ر..

راهنمای خرید دستگاه تصفیه هوا

وقتی هوا گرم می شود همه اذهان به سمت خنک شدن می رود. در صورتی که امکان استفاده از تصفیه هوای سانترال را نداشته باشید، تصفیه هوای خانگی جایگز..

5 نکته قابل توجه قبل از خرید صندلی ماساژور

ماساژ درمانی یکی از قدیمی ترین و موثرترین کارها برای ریلکس کردن بدن و ذهن شماست.ماساژ باعث پیشگیری و تسکین دردهای پشت، شانه و گردن، کاستن از..

چرا باید تردمیل بخریم؟

در این مطلب به دلایل خرید تردمیل از سوی مردم و اینکه چرا شما هم باید به صف خریداران این وسیله ملحق شوید می پردازیم

10 دلیل برای خریدن صندلی ماساژور

خب پس تصمیم به خرید صندلی ماساژور گرفتید. دراین مطلب برای تاکید هرچه بیشتر بر عالی بودن این تصمیم 10 فایده بی نظیری را که در نتیجه استفاده ..

تصفیه کننده های هوای مناسب کدامند؟

غالبا هوایی که داخل خانه جریان دارد از هوای بیرون آلوده تر است. بعضی وقت ها حتی از هوای نزدیک بزرگراه ها یا نیروگاه های صنعتی نیز ناپاک تر..