بازاریابی و تبلیغات

مطالب و مقالات بازاریابی و تبلیغات

۲۴ مطلب
مصطفی لطیفی پور

آنتونی بوردین، آشپزی مبتکر و نویسنده ، در سن۶۱ سالگی فوت کرد.

زندگی نامه آنتونی بوردین، آشپزی مبتکر و نویسنده

پنل اس ام اس | راهنمای خرید پنل اس ام اس با کیفیت

پنل اس ام اس چیست و چه کاربردهایی دارد ؟ آشنایی با انواع ویژگی های پنل اس ام اس و بسیاری از ابهامات مربوط به سامانه پیامکی و یا همان پنل اس ..

کاتالوگ های دیجیتال تکمیل کننده کاتالوگ های چاپی

کاتالوگ های دیجیتال در کنار کاتالوگ های چاپی و سنتی می توانند به بازاریابان در جذب و افزایش مشتریان کمک کنند. ما در این مطلب به مزیت های کا..

10 ویژگی یک بازاریاب موفق

تقریبا 18 سالی است که به شغل بازاریابی اشتغال دارم و این افتخار را داشته ام که در مدت یاد شده با برخی از حرفه ای ترین آدمهای این زمینه کار ک..

رفتار مصرفی 8 نوع از خریداران اینترنتی

ما در این مطلب به تاثیرات موقعیتی و 8 گروه از خریداران اینترنتی اشاره می کنیم.

5 دلیل برای استفاده از تراکت ( تبلیغات چاپی) در اعلان رویدادهای خاص

وقتی می خواهیم یک رویداد خاص، ازقبیل یک فروش، کنسرت موسیقی و یا باز بودن یک مغازه را اعلام کنیم، چیزی را که باید از آن مطمئن باشیم این است ک..

7 اشتباه که کسب‌ و کارهای کوچک در طراحی سایت مرتکب می‌شوند

به عنوان یک کسب و کار کوچک، وبسایت شما بخشی مهم و حیاتی مربوط به تجارتتان محسوب می‌شود. بازدیدکنندگان به دلیل خاصی به وبسایت شما مراجعه می‌ک..

عوامل موفقیت یا شکست تبلیغات آنلاین

کاربران اینترنتی روز به روز بیشتر از تبلیغات چشمک زن و پنجره های Pop-up سرخورده می شوند و تبلیغات کنندگان نگران این هستند که این نوع نمایش ه..

چرا باید با تبلیغات آنلاین کار کرد؟

تبلیغات آنلاین به یکی از مهمترین انواع تبلیغات و همچنین یکی از آسانترین راه‌های برای افزایش بیننده و جلب توجه بدل شده است.

10 استراتژی محبوب و پرطرفدار تبلیغات آنلاین

اگر شما علاقه دارید که انواع مختلف تبلیغات آنلاین را ببینید، این مطلب را مطالعه نمایید.

3 گام برای داشتن رشد سریع در بازاریابی آنلاین

بسیاری از افراد بازاریابی آنلاین را کاری پیچیده تصور می کنند زیرا تصور آنها از عوامل موثر در این موضوع چندان دقیق نیست. ما در این مطلب به سه..

10 مزیت تبلیغات آنلاین

بازاریابی نیروی حیاتی هر کسب و کار است. در عصر دیجیتال کنونی میزان افزایش فروش ها و درآمدها به توانایی استفاده موفق از تکنولوژی های بازاریاب..

9 دلیل برای انجام تبلیغات آنلاین

در صورتی که شما نیز جزو آندسته افرادی بوده اید که تبلیغات آنلاین را زیاد جدی نمی گرفته اند وقتش رسیده تا تلاش هایتان را در این زمینه سرعت ب..