فنی مهندسی و صنعت

مطالب و مقالات فنی مهندسی و صنعت

در این بخش از مگ نیازپرداز مقالات و مطالب فنی مهندسی و صنعت قرار دارد، رویدادهای علمی مهندسی، مهارت‌هایی فنی مهندسی و صنعتی از گشتردگی بسیار بالایی برخوردار است. در هر رشته و فعالیتی که باشید، آشنایی با علوم و مطالب فنی مهندسی و صنعتی بسیار کاربردی است

۲۴ مطلب
مصطفی لطیفی پور

10 شرکت برتر تراکتورسازی در جهان – لیست تراکتور های سال 2021

تراکتورها با ارزش ترین وسیله برای کشاورزان هستند. در این قرن کشاورزی بدون تراکتور را نمی توان تصور کرد. تراکتور ماشین چند منظوره است که در زمینه های مختلف نقشی موثر دارد. در سراسر جهان تراکتورها نقش عمده ای در زندگی هر کشاورز ایفا می کنند. برندهای تراکتورسازی دائماً در حال ساخت تراکتور های با کیفیت هستند و امروزه شرکت های تراکتورسازی هندی با شرکت های خارجی به رقابت می پردازند. شما در این مقاله می توانید 10 شرکت برتر تراکتورسازی را مشاهده کنید – لیست تراکتور های برتر سال 2021

پنج برند برتر تراکتورسازی در استرالیا و جهان

معرفی پنج برند برتر تراکتورسازی توسط وبسایت iseekplant

7 مرحله آسفالت کردن کف خیابان

7 مرحله آسفالت کردن کف خیابان

آب بندها WaterStops

گرین استریک ، یک بازاریاب محصولات ساختمانی بتنی با مجموعه ای گسترده از آب بند ها، در وب سایت خود اینگونه توضیح می دهد: هنگام انتخاب یک آب بن..

درباره شرکت کرکماز

درباره شرکت کرکماز ترکیه

نکاتی درباره ی انواع دستگاه های تمیز کننده ی فرش

صرف نظر از این که خانه های امروزی از کف پوش مناسبی برخوردار هستند، هنوز هم نیاز به فرش وجود دارد. این فرش های خاص در اندازه ها و رنگ های متن..

لوگو زیمنس، ماژول عمومی با نمایشگر

لوگو زیمنس یک کنترل کننده ایده ال برای وظایف ساده اتوماسیون در صنعت و خدمات ساختمانی را ارئه می دهد. طراحی مودلار لوگو! آن را همواره انعطاف ..

نحوه کار گیربکس اتوماتیک

تا حالا از اینکه جعبه دنده چگونه دنده ‌ها را عوض می ‌کند تعجب کرده‌اید؟ چرا وقتی که ماشین بی ‌حرکت است، موتور خاموش نمی ‌شود؟ ما در اینجا می..

5 مزیت مخزن GRP

بررسی و معرفی مخازن نگه داری آب GRP و بر شمردن 5 مورد از مزیت های آن ها

تور، فنس و مش های فلزی

توری ها در انواع و اقسام شکل ها و اندازه ها برای کاربرد های مختلف در بازار موجود است. موارد مصرف و استفاده از فنس، تور و مش های فلزی در صنا..

دستگاه برش لیزری چگونه کار می‌کند؟

دستگاه برش لیزری چگونه کار می‌کند؟ نحوه کار دستگاه برش لیزری را در این مطلب بررسی می کنیم و توضیحاتی در مورد دستگاه برش لیزری خدمت شما ارائه..

رادیاتور روغن، مزایا و معایب

آب یا روغن؟ کدام برای استفاده در خنک کننده ها بهتر است ؟ در این مقاله مقایسه ای بین آب و روغن برای استفاده در خنک کننده ها (رادیاتور روغن و..

چاپ نام روی فلز

نام یا برند خود را بر روی ابزار فلزی به راحتی و به صورت دائمی حک کنید، نحوه حک متن رو فلزات را به راحتی در این مقاله یاد بگیرید